środa, 22 sierpnia 2012

[Drama] "Panda and Hedgehog"

판다양과 고슴도치
Panda i Jeż

Najnowsza drama z 2012 pojawiła się na kanale telewizyjnym Channel A. Ludzi najbardziej kusi do oglądania dramy, przyjemna fabuła i obsada. W tej obsadzie dramy ujrzymy popularną gwiazdę kpopu - Donghae z zespołu Super Junior. Dzięki temu, drama nabrała rozpędu i już jest bardzo popularna przez wiernych fanów zespołu - Elfów, oraz samego Donghae. Mnie osobiście skusił fakt występowania tego przystojniaka i wczoraj wieczorem obejrzałam pierwszy odcinek.
Drama po polsku jest tłumaczona na stronie viki.com. Jeżeli chcecie ją zobaczyć kliknijcie tutaj. Jak na razie mamy 2 odcinki, a planowane jest standardowo 16.
Drama jest emitowana w sobotę i niedzielę - oczywiście w Korei.
Fabuła:
KoSeung Ji (Lee Donghae) jest zawodowym pâtissier (cukiernikiem) i pracuje w cukierni swojego dziadka i szefa Park ByungMoo (Park KeunHyeong). Zajmuje się także łapanie dłużników, lub pożycza pieniądze innym ludziom. Podczas gonienia jednego z dłużników dekoncentruje go dziewczyna, która niesie kostium pandy. Jest pewien, że jest wspólniczką dłużnika i postanawia ją znaleść. Dziewczyna ma na imię PanDa Yang (Yoon SeungAh) i prowadzi "Panda Cofe", która nie idzie zbyt dobrze. 
W wielkiej znanej cukierni Saint-Honore pojawia się przystojny syn właściciela Choi Won II (Choi JinHyuk), który był w Ameryce. Ma on objąć rodziny biznes w przyszłości, a teraz zajmie się prezesurą cukierni. 
Marzeniem cichej Pandy jest rozwinąć biznes, ale teraz pragnie pracować w Saint-Honore. Składa swoje CV i ma nadzieje, że nowy prezes ja przyjmie.
W tym czasie sama rozwiesza ofertę pracy do swojego biznesu, a młody cukiernik Jeż (Hedgehog, ksywa) dowiaduje się, że jego dziadek żyje z małej pensji, aby dogodzić wnukowi. ten jednak nie może na to pozwolić i chcę znaleść inną pracę. Kiedy przyjaciele znajdują ogłoszenie Pandy, mają nadzieję że Hedgehog będzie chciał odnaleźć wspólniczkę, ale ten cieszy się ponieważ znalazł godną ofertę pracy. Biegnie, aby szybko się zgłosić.
W tym czasie młody pan prezes, chcę znaleść swoją pierwszą miłość z gimnazjum. Kiedy pracuje i przegląda CV nowych pracowników - napotyka imię Panda. Okazuje się, że to ta dziewczyna z gimnazjum. Nie czekając długo, postanawia ją zobaczyć.

Fabuła jest bardzo prosta. Zakochują się w sobie i jestem pewna, że ci dwaj panowie się będą o Pandę bić. Kto wygra, nie muszę chyba zgadywać i mówić, prawda?
Co jeszcze jest tu fajnie zrobione to przezwiska - dziewczyna jest PANDA, czyli bardzo spokojna i rozważna, a chłopak to JEŻ czyli szalony i groźny.

Co mnie najbardziej śmieszy to ci dwaj panowie już grali razem w jednej dramie, którą oglądałam również dla Donghae, oraz Minhyuka z CNBLUE - "It's Alright Daddy Daughter" i grali tam braci.


Resztę obsady można zobaczyć tutaj. Jest wiele super zdjęć z planu, ale może je wrzucę kiedy indziej. Jest jeszcze jeden powód dla którego wybrałam tą dramę. Cukiernictwo, to moja pasja i lubię oglądać wszystko co z tym się wiąże. A Donghae kusi w taki stroju i ze szprycą, oraz bez koszulki ^^


1 komentarz:

  1. Gorąco polecam tą dramę! Warto. :)

    No i... Donghae. xD

    OdpowiedzUsuń