piątek, 26 października 2012

[Hyuna] "Ice Cream" MV - comebackHyuna powróciła, ale tym razem nie w duecie z PSY'em, ale solo. Piosenka "Ice Crem" promuje jej nowy drugi EP pt. "Melting", który pojawił się 22 października - a swoją drogą, jest rewelacyjny i na pewno go recenzuje. Co do danego teledysku jestem bardzo pod wrażeniem i obejrzałam go z wielką przyjemnością. Oglądając go miała wielkie przypomnienie z kolorowego i wystrzałowego teledysku G Dragona "Crayon". Koś nawet w komentarzach napisał, że "Nie wiem dlaczego, ale chcę aby Hyuna i G Dragon zrobili duet." - ja nie mam nic przeciwko, skoro z PSY się udało, to czemu nie.

Co do samego teledysku, widzimy tam PSY - i jakoś mnie to nie dziwi, czego oni zrobią żeby ludzie to obejrzeli. W końcu PSY jest teraz najbardziej znaną osobą z Korei! Ale i tak główną gwiazdą jest Hyuna. teledysk jest tak przyjemny do oglądania i mam wiele monnetów które mi się bardzo podobają. teledysk bardzo różni się odo poprzedniego Hyuny - "Booble Pop!". Jest tak samo przesadzony jak G Dragona, ale i tak mi się podoba. Nawiązanie do tytułu piosenki jest, bo Hyuna jedzie pięknym wozem z lodami, który ma kierownicę z futerka. Lodziki tam są bardzo ładnie zrobione i wyglądają jak jeden wilki plastik, bo nieważne czy Hyuna nim macha czy trzyma do góry nogami to on jest cały ^^;. Historyjki chyba w teledysku nie ma, ale Hyuna jedzie sobie samochodzikiem z lodami i tańczy w środku niego, a sam środek wygląda jak jedno wielskie pomieszczenie <lol>. Potrąca klowna z watą cukrową i sama zgarnia klientów, a zwłaszcza panów czym dziewczyny są niezadowolone. Pojawia się tam też diament,a le nie rozumiem zbytnio o co z nim chodzi. Hyuna kompie się w pianie i jest w piaskownicy.Przytula się po gołego pana i widać na jego ciele wiele tatuaży. Mamy lodziarnie i miasteczko... a tańczą w 3 miejscach.

Co do piosenki to jest bardzo fajna i za każdym razem kiedy ona śpiewa "I’ll melt you down like Ice cream" to robię to ałłłł~! Wiadomo, że Hyuna potrafi rapować i pokazała to w wielu piosenkach z repertuaru 4 Minute. Słychać tam innego rapera, ale nie będę podawać jego, bo po co. Ja uwielbiam moment w pisence kiedy ona jest w tej pianie... w sensie nie moment jak ona wygląda, ale co słychać. Melodia jest  ładna i ładnie śpiewa. Jak najbardziej polecam piosenkę i posłuchajcie. "She's back~!"

Taniec jest bardzo seksowny, ale dziewczęcy. mnie się bardzo podoba po Hyuna używa facetów w tym tańcu jako krzesełka - i to mi się podoba. Ale tak nie ma jakiegoś charakterystycznego ruchu, oprócz facet jako krzesło. Tak nic nie zapamiętałam. No może jeszcze jak się gnie do ziemi i wstaje z wypiętą dupką. ^^

Ubrana tam jest zarąbiście. Podoba mi się jej bluza kiedy jest w tym samochodzie. gdzieś ją widziałam, ale nie pamiętam gdzie. Sztuczne tatuaże i wiele wiele~ biżuterii, bandamy i hipsterski wygląd. A najbardziej podoba mi się make up - boski *.*

HYUNA - 'Ice Cream' (Official Music Video)

źródło: 4minuteofficial @ YT

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz