sobota, 18 sierpnia 2012

[PSY] 2 wersja maga hitu "GANGNAM STYLE" - > "Oppa Is Just My Style"


Niesamowity bit i humor tej piosenki sprawił, że pokochał ją cały świat. Nieważne gdzie i kiedy wszyscy śpiewają "GANGNAM STYLE" - najnowszy hit koreańskiego piosenkarza PSY (Dziwnie się patrzy na to z punktu języka polskiego.. co nie?). Uwielbiam ta piosenkę osobiście i teledysk, który jest przekomiczny, oraz charakterystyczna i wyróżniająca się choreografia do owego utworu na cowboya. piosenka jest takim Hitem, że jak na razie znajduje się na 2 miejscu na liście YouTube 100, przy czym piosenka Carly Rae Jepsen Call Me Maybe znajduje się na 1 miejscu, a Justin Bieber na kolejnych dwóch następnych. jeżeli ktoś nie wieży to zobaczcie - TUTAJ! Co najlepsze ta piosenka ma zaledwie miesiąc, a została wyświetlona ponad 37 milionów! 0_o

Dokładnie 4 dni temu, pojawiła się 2 wersja tej piosenki, lecz tym razem z udziałem wokalu jednej z wokalistek zespołu 4 minute - HyunA! Wystąpiła ona w poprzedniej wersji w teledysku. ta wersja nie jest tak super jak poprzednia, przez nijaki teledysk i wokal jak Pikaczu Hyuny!
Jestem zdecydowanie przeciwna tej wersji i umieszczam ją tylko dla waszej ciekawości. Ale tak w ogóle mi się nie podoba, nieee!

PSY (ft. HYUNA) 오빤 딱 내 스타일 - Oppa Is Just My Style


źródło: psy @ yt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz